HPCL 5. szezon, 1. osztály, 9. forduló
2019-02-07
WSE - TFSE

HPCL Magyar Kupa, 5. szezon – WSE vs. TFSE

Csapatunk nagyon jól kezdte a Magyar Kupa mérkőzést a TFSE ellen. Már a 6. percben sikerült is kiharcolni egy büntetőt a rosszul időzített szerelés után.

A mérkőzés összefoglalója:

Gengszter10 állt a labda mögé, aki higgadtan értékesítette is azt. Nem sokat kellett várni azonban az egyenlítő találatra. AK1NN70 volt eredményes. 1-1. Az első félidő hajrájában járunk, 47.perc és egy szemre is tetszetős labdajáratás után Zsolti5555 maradt üresen, aki nem habozott, be is vágta az előtte kínálkozó helyzetet. 1-2! A második félidőben adódtak helyzetek mindkét csapat előtt, de élni egyikünk sem tudott a helyzetekkel. Szoros mérkőzésen, de sikerült kiharcolni a továbbjutást.

Gólszerzők: AK1NN70 (TFSE), Gengszter 10 (WSE), Zsolti5555 (WSE)

Csapatunk felállása: AkosTheBest – Woodrow17, GEORGEVICS, Dom567inik, Pityke71 – XxBalikaxX, Badalandabad_HUN, danci36 – Gengszter10 – Ajlik_Csaba, Zsolti5555

Az ágrajz jelenlegi állása:

(Hamarosan)

TFSE csapatának köszönjük a jó mérkőzést és sok sikert kívánunk nekik a bajnokság hátralévő szakaszában!

Apropó, bajnokság.

Hétvégén került volna lejátszásra az Underdogs FC elleni bajnokink, de a csapat nem tudta vállalni a küzdelmeket, így játék nélkül hoztuk el a 6 pontot.